ایستگاه پایانی ساخت هنرستان شهید خسرو دروازه بان شهر جدید عالیشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر خبر داد: هنرستان 12 کلاسه شهید خسرو دروازه بان فاز 4 با پیشرفت فیزیکی 98 درصدی رو به پایان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی گفت: این هنرستان 12کلاسه در فاز 4 احداث و در حال اتمام است.
وی ضمن اشاره به ساخت 3 مدرسه دیگر در مقاطع دبستان و متوسطه اول در فازهای 2 و 3 اضافه کرد: از آنجایی که ساخت و احداث مدارس از وظایف ذاتی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نمی باشد ولی به دلیل کمبود و تامین فضای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان و رسیدن به نرم سرانه آموزشی استان هنرستان 12 کلاسه ویژه دانش آموزان و کار آموزان فنی احداث و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
معاون فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه ساختمان مدرسه تکمیل و محوطه آن در حال آسفالت می باشد اضافه کرد: این هنرستان در زمینی به مساحت 3500 متر و با زیر بنای 2500 متر در 3 طبقه و با مشارکت 50 درصدی استان در تکمیل بنا احداث گردیده است.
 محمدی باغملایی خاطر نشان کرد: این پروژه با تعداد 12 کلاس در 3 طبقه و با امکاناتی نظیز 3 کارگاه آموزشی، 3 آزمایشگاه و یک سالن امتحانات به مساحت 300 متر طراحی و ساخته شده است.
   1398/6/17 09:12


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )