بازدید از پروژه های درحال احداث

روانفر عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با همراهی مقاتلی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران عالیشهر از پروزه های در دست ساخت بازدید کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: صبح امروز روانفر عضو هیات مدیره شهرهای جدید با همراهی مقاتلی مدیرعامل و همچنین اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از پروژه های روبنایی این شرکت دیدن کرد.

حسن روانفر گفت: با توجه به محدودیت ها، شرایط و سختی های موجود خوشبختانه در شهر جدید عالیشهر اقدامات به نحو مطلوب در حال انجام و پیگیری می باشد.

عضو هیات مدیره شهرهای جدید افزود: شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با در نظر گرفتن و احداث فضا های اصلی و لازم یک شهر چون فرهنگی، ورزشی، آموزشی، فضای سبز و دیگر پروژه که با پیگیری به زودی به ثمر خواهد نشست، در آینده شاهد تحول اساسی در این شهر خواهیم بود.

وی ضمن ابراز خرسندی از اجرای چنین پروژه های هویت بخش و تاثیرگذار اذعان داشت: در آینده نزدیک ما تحول بنیادی در همه زمینه ها ی درمانی،آموزشی، ورزشی و فرهنگی خواهیم بود و این حرکت می تواند روند رشد و شکل گیری و احساس تعلق شهروندان را در شهر جدید عالیشهر به دنبال داشته باشد.

گفتنی است وی از پروژه های در حال اجرای دبستان 12 کلاسه فاز3، مجموعه استخر ورزشی فاز2، مجتمع فرهنگی و هنری فاز2، هنرستان 8 کلاسه فاز4، پارک مرکز ناحیه ای ابریشم فاز4، آسفالت بخشی از معابر فاز4 دیدن کرد.
   1396/6/29 14:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )