با حضور مسئولین شهر جدید عالیشهر؛

زنگ مدرسه طنین انداز شد

صبح امروز مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور اولیا، مربیان و مسئولان شهرجدید عالیشهر همزمان با سراسر کشور در دبستان بهار در فاز 2 آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، حجت الاسلام هاشمی در این مراسم که مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، شهردار، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند زنگ ماه مهر و آغاز سال تحصیلی 97-98 به صدا در آمد.
حجت الاسلام هاشمی ضمن تبریک آغاز ماه مهر و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت:  تنها وظیفه ای که بر گردن دانش آموزان است مقید در درس خواندن و خوب درس خواندن است.
امام جمعه شهر جدید عالیشهر احترام به والدین، معلمان و کادر آموزشی را لازم و ضروری دانست و خطاب به دانش آموزان گفت: در سالی که با نام حمایت از کالای ایرانی مزین شده است، دانش آموزان، مدیران و کادر آموزشی سعی بر آن داشته باشند تا با استفاده کالاهای مرغوب ایرانی که بسیاز زیاد نیز هست هم به چرخه اشتغال و هم به چرخه اقتصاد کشور کمک نمایند.
وی در ادامه از تلاش های شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در جهت احداث فضاها آموزشی و ساخت مدارس جدید و همچنین شهرداری و شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمود.   1397/7/1 09:23


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )