ساخت کلانتری عالیشهر کلنگ زنی شد

ظهر امروز و با حضور معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوشهر و مسئولین شهر جدید عالیشهر کلنگ احداث ساختمان کلانتری این شهر زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر؛ علی مقاتلی در حاشیه این مراسم گفت: تامین امنیت مردم از اولویت های اولیه و اساسی یک شهر است به همین منظور از ابتدا در جهت ساخت یک فضای مناسب در شان مجموعه زحمتکش نیروی انتظامی تلاش داشته ایم.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ادامه داد: پس از برگزاری مناقصه های متعدد طی سال های گذشته  و در راستای تحقق یکی از مطالبات بحق شهروندان عالیشهری و بمنظور رفع نیاز و ایجاد امنیت بیشتر و همچنین ساخت یک فضای مناسب در شان مجموعه زحمتکش نیروی انتظامی  برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مقدمات ایجاد کلانتری در این شهر فراهم گردید و امیدوارم این کلانتری هر چه سریع تر به افتتاح و بهره برداری برسد تا موجبات رضایت مندی شهروندان فراهم گردد.
وی گفت: با توجه به رشد روز افزون شهر جدید عالیشهر احداث این کلانتری بسیار حائز اهمیت بوده و به ارتقای امنیت طی سال های آینده  کمک می نماید و تلاش خواهیم کرد تا در زمان مقرر این کلانتری را در مدت یکسال احداث نماییم.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود: این کلانتری در زمینی به وسعت دو هزار و 400 مترمربع و با زیربنای 480 متر مربع در دو طبقه  و همچنین با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال ساخته می شود.
شایان ذکر است پس این آیین از دو پروژه تاثیر گذار شهر جدید عالیشهر چون مجموعه فرهنگی و هنری و مجموعه استخر ورزشی بازدید بعمل آمد.
   1396/10/13 16:15


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )