علی مقاتلی:مجموعه استخر ورزشی یکماه دیگر افتتاح می گردد

مجموعه استخر ورزشی یکماه دیگر افتتاح می گردد

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر در آیین پرصلابت نماز جمعه  شهر عالیشهر ضمن تبریک ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص اقدامات برنامه ریزی شده و کمبودها گفت: از ابتدا حضور در شرکت عمران عالیشهر بدنبال رفع کمبودها در  حوزه های آموزشی، درمانی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهر بوده ایم و آن ها را مورد بررسی قرار داده ایم.
مقاتلی ادامه داد: شرکت عمران بیش از 20 پروژه در حال اجرا و برنامه شروع عملیات اجرایی را در برنامه خود دارد که عملیات اجرایی این پروژه ها بالغ بر 50 میلیارد تومان هزینه در برخواهد داشت.
وی در خصوص کمبود فضاهای آموزشی اظهار داشت: متاسفانه شرایط خوبی در رابطه با فضای آموزشی در شهر عالیشهر نداریم و با نرم استانی فاصله زیادی داریم، اما با احداث پروژه هایی که در حال اجرا داریم که شامل  6 پروژه تکمیلی و احداثی می باشد، که شرایط نسبتا مناسبی را در حوزه آموزش ایجاد خواهد کرد.
رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر اضافه کرد: از موضوعات مهم و اساسی احداث یک فضای مناسب سلامت و درمانی برای شهروندان است که ظرف ماه آینده عملیات اجرایی پروژه مرکز جامع درمانی سلامت با حدود 4000 مترمربع  به صورت سه جانبه شروع خواهد شد.
وی همچنین در خصوص افتتاح مجموعه استخر ورزشی افزود: طی یکماه آینده مجموعه ورزشی استخر را باکیفیت مناسب و مطلوب آماده بهره برداری خواهیم نمود تا شهروندان بتوانند از آن در جهت رفاه خود استفاده نمایند.
مدیر عامل شرکت عمران عالیشهراز احداث پارک بانوان سخن راند و در ادامه بیان کرد: شهر جدید عالیشهر از معدود شهرهای جدید در کشور است که قرار است پارک مخصوص بانوان داشته باشد و در حال حاضر یک پارک بانوان با در نظر گرفتن شرایط خاص بانوان در حال طراحی می باشد که پس از اتمام طراحی آماده، جهت اجرا و پس از آن بهره برداری خواهد بود.
علی مقاتلی در جمع نمازگزاران یکی از نیازهای ضروری شهروندان را وجود آرامستان دانست و افزود: جانمایی آرامستان انجام شده و قرارداد مطالعات طراحی آن با مشاور مربوطه منعقد نموده ایم و به زودی با تکمیل مطالعات، عملیات اجرایی آرامستان جهت استفاده همشهریان فراهم خواهد شد.
وی همچنین از پیگیری در حوزه درمان با بخش خصوصی و سرمایه گذاری گفت و ادامه داد: با توافق های صورت گرفته با یکی از پزشکان به زودی یک کلینیک تخصصی احداث خواهد شد و امیدواریم در یک زمان منطقی و مطلوب بتوانیم شرایط آسایش و رفاه شهروندان را فراهم نماییم.
رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر فاضلاب عالیشهر را از پروژه های مهم و اساسی شهر دانست و ادامه داد: مطالعات فاز یک و دو این پروژه توسط آبفا شهری استان در حال پیگیری است و پس از تکمیل آن علی رغم اینکه پروژه ای با هزینه بسیار بالا است و شرکت عمران عالیشهر به تنهایی از پس هزینه آن بر نخواهد آمد از طریق تامین منابع مالی از سوی استان برای رفع این مشکل مهم و اساسی نیز هستیم. 


   1396/11/20 17:40


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )