نشست هم اندیشی

حجت الاسلام هاشمی در این جلسه به طرح موضوعاتی چون کمبود فضا ها و اماکن مذهبی، تکمیل و برطرف نمودن نواقص مصلای نماز جمعه پرداخت و گفت: با توجه به حضور پرشور مردم در مصلای نماز جمعه به مناسبت های مختلف و کمبود این فضا و همچنین نواقص معماری که از سال های پیش مانده و اجرایی نگردیده خواستار همکاری در خصوص ایجاد فضای بزرگتر و گسترش هرچه بیشتر مصلای جمعه شد.

وی احداث پارک بانوان را نیز امری مهم خواند و افزود : ایجاد فضای مناسب در جهت حفظ حقوق بانوان و همچنین نشاط و شور در بانوان در محلی امن و دور از خطر لازم می باشد.

امام جمعه شهر جدید عالیشهر در خصوص المان شاخص جهت شناساندن شهر عالیشهر گفت: با توجه به اینکه شهر عالیشهر شهری نوپا و جدید است وجود و اجرای المانی شاخص در هویت بخشیدن به شهر تاثیر بسزایی دارد.

علی مقاتلی اذعان داشت: مصلای نماز جمعه فعلی در حالی احداث شد که در آن زمان پاسخگوی نیاز شهروندان بود ولی با اجرای طرح مسکن مهر و اسکان شهروندان جدید و افزایش چشمگیر جمعیت طی چند سال گذشته مکان فعلی پاسخگو نیاز شهر نبوده و ما در صدد هستیم تا علاوه بر تکمیل نواقص معماری مصلای فعلی در آینده نزدیک فضای مذهبی را در سطح شهر افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: از ابتدای مسئولیت سعی بر آن داشتیم تا نیاز های ضروری شهر و شهروندان را مد نظر قرار دهیم و تا حصول نتیجه همه آنها را پیگیری نماییم که از آن جمله گسترش فضاهای درمانی، آموزشی و فرهنگی بوده و در آینده نزدیک خبرهای خوبی در این زمینه ها برای شهروندان عزیز به ارمغان خواهیم داشت.

وی از احداث و راه اندازی پارک بانوان خبر داد و گفت: طی چند ماه گذشته بررسی هایی در خصوص احداث پارک بانوان صورت گرفته و محل اجرای آن در حال بررسی و قطعی شدن می باشد.

مقاتلی در ادامه افزود: در حال حاضر یک دبستان 12 کلاسه واقع در فاز3 و هنرستان 8 کلاسه فاز4  در حال ساخت داریم و فرایند مناقصه مدرسه راهنمایی 6 کلاسه نیز در حال برگزاری می باشد که طی سال جاری تکمیل و تحویل خواهیم نمود.

مدیر عامل شرکت عمران عالیشهر در پایان از بهره برداری استخر ورزشی در سال جاری خبر داد و گفت: مجموعه استخر ورزشی با حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی امسال به بهره برداری خواهد رسید و در سال آینده نیز از مجموعه فرهنگی و هنری در حال ساخت بهره برداری خواهیم نمود تا شهروندان بتوانند هر چه سریعتر از این فضا ها به نحو مطلوب استفاده نمایند.
   1396/6/29 15:03


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )