گزارش تصویری/ دیدار مدیر عامل شرکت عمران با امام جمعه شهر جدید عالیشهر

پیش از ظهر امروز مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مسئولین شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به مناسبت تبریک سال جدید، با حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره ، معاونین و مسئولین شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با حضور در دفتر امام جمعه، به مناسبت تبریک سال جدید، با وی دیدار و گفتگو کردند.
بنابراين گزارش مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در اين ديدار ضمن ارائه تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه پیش رو و گزارشی از اقدامات عمراني شركت، توضيحاتي را در خصوص پروژه های در حال احداث و همچنین پروژه های آتی که در جهت پیشرفت و توسعه شهر صورت خواهد گرفت نيز ارائه كرد.
حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر دراين ديدار نیز ضمن تشكر از حضور مدير عامل و كاركنان شرکت عمران  و تبریک سال جدید و همچنین اعیاد شعبانیه پروژه های درحال احداث و طرح های پیش رو را مهم ارزیابی نمود و در سخنان خود رهنمودهايي به مسئولين شرکت ارائه داد و افزود: بايد همه تلاش كنيم تا با رفع موانع موجود، طرح های توسعه زودتر به نتيجه برسد و از برکات اجرای طرح ها شهروندان بهرمند گردند.
   1398/1/20 14:36


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )