آغاز ثبت‌نام کلاس‌های تابستانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالیشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از آغاز ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی اوقات فراغت در مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی از آغاز ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی طرح اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در عالیشهر خبر داد و افزود: طی  برنامه‌ریزی انجام شده در حوزه امور اجتماعی- فرهنگی شرکت عمران، برنامه‌های متنوعی برای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان عالیشهر پیش‌بینی شده است.

مقاتلی با بیان اینکه امروز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از جایگاه شاخص و ویژه‌ای در ارائه برنامه های فرهنگی و هنری برای مخاطبان کودک و نوجوان برخوردار است، عنوان کرد: این شرکت در اواخر سال گذشته شروع عملیات احداث کانون پرورش فکری را در شهر جدید عالیشهر در زمینی به مساحت 1890 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 476 متر مربع آغاز نموده که درحال حاضر با پیشرفتی در حدود 40 درصد فعال می باشد.
وی ابراز امیدواری کرد: که در صورت اتمام عملیات ساخت این مرکز در سال جاری و استقرار کانون پرورش فکری در شهر جدید عالیشهر، کودکان و نوجوانان بتوانند از وجود این مرکز استفاده و بهره لازم را ببرند.
بحریاری مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در ادامه گفت: تابستان امسال کلاس‌های ویژه در مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب با عناوین " سفالگری، قصه گویی خلاق، کاردستی و فن بیان و سخنوری" برگزار خواهد شد.
وی افزود: ثبت نام این کلاس ها که به صورت رایگان و ویژه کودکان و نوجوانان 6 تا 16 سال برنامه ریزی گردیده است، از تاریخ 25 خردادماه در ساعات 17 الی 20 آغاز می شود و تا 30 خردادماه ادامه خواهد یافت.   1398/3/19 19:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )