مدیرعامل از پروژهای شهر جدید سیراف بازدید کرد

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با همراهی اعضای هیات مدیره و ناظرین با حضور در پروژه های در حال احداث شهر جدید سیراف از نزدیک با روند اجرایی و وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به همراه اعضای هیات مدیره و ناظرین ضمن برگزاری نشست مشترکی با فرماندار شهرستان عسلویه در خصوص بررسی و ارائه گزارش از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال احداث و طرح های پیش رو، از طرح های عمرانی در حال احداث این شرکت در شهر جدید سیراف (واقع در شهرستان عسلویه) بازدید کردند و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته و میزان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.
شایان ذکر است در این بازدید یک روزه جلساتی با مشاورین طرح ها درخصوص مطالعات تامین آب و  فاضلاب و مطالعات تأمین شبکه توزیع برق شهر جدید سیراف برگزار و تصمیم گیری شد و توصیه های ویژه ای از سوی مدیرعامل شرکت در خصوص سرعت بخشیدن  و تسریع در اتمام پروژه ها و طرح ها ارائه شد.
گفتنی است پروژه های در دست اجرای شرکت عمران شهر جدید عالیشهر شامل احداث استادیوم ورزشی و آماده سازی بخشی از معابر فاز2 شهر جدید سیراف می باشد.

   1398/7/15 12:36


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )