نشست هم اندیشی مدیرعامل و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

رسولی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی نشست صمیمی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از پروژه در حال احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالیشهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، ظهر امروز رسولی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان طی نشست صمیمی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در خصوص تجهیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالیشهر برگزار کردند و در ادامه از پروژه در حال بازدید بعمل آوردند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در این نشست گفت: منافع ما در رضایت شهروندان است و هدف اصلی ما این است که شهر جدید عالیشهر یک شهر شاخص برای استان بوشهر و حتی کل کشور باشد.
علی مقاتلی با اعلام این موضوع که شرکت عمران عالیشهر آمادگی کامل جهت هرگونه همکاری با دستگاه های متولی پروژه های روبنایی را دارد، ادامه داد: علی الرغم تمامی محدودیت های موجود در تامین منابع مالی مورد نیاز پروژه ها، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید احتمام ویژه ای نسبت به تسریع در تکمیل پروژه مذکور را دارند.
وی اذعان داشت: بازوی اجرایی ما پیمانکاران هستند و اگر نتوانیم در زمان وعده داده شده مطالبات پروژه هایی که به بهره برداری رسانده اند پرداخت نماییم، قطعا در اتمام پروژه های آتی به مشکل برخواهیم خورد و ما نیازمند کمک از مجموعه استان و تزریق اعتبار در این پروژه شاخص و تاثیر گذار هستیم.
رسولی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  احداث کانون در شهر جدید عالیشهر را کار بسیار بزرگ و مهمی دانست و گفت: ما خرسند از آن هستیم که در کنار مجموعه کاربلد قرار گرفته ایم که یکی از اهداف مهم خود را ارتقائ سطح فرهنگ جامعه علی الخصوص کودکان و نوجوانان قرار داده است و اتمام این پروژه به اندازه کارهای فرهنگی ما ارزشمند و حائز اهمیت می باشد.

وی افزود: هرجا که کانون بتواند نقش هرچند کوچک را در اتمام این پروژه و بهره برداری از آن ایفا نماید همراهی و همفکری خواهیم نمود و از هیچ کوششی فروگذاری نخواهیم کرد.
گفتنی است در ادامه این دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با حضور در محل ساخت پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید عالیشهر از نزدیک در جریان چگونگی روند ساخت و پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفت.
   1398/8/1 18:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )