مراسم با شکوه 13 آبان در شهر جدید عالیشهر برگزار شد

مراسم راهپيمايي ضد استبكاري 13 آبان امروز دوشنبه همزمان با سراسر كشور با حضور اقشار مختلف مردم، بويژه دانش آموزان، دانشجويان، روحانيان و مسئولان شهر جدید عالیشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر؛ دانش آموزان، دانشجويان، روحانیون و قشرهاي مختلف مردم و مسئولان با حضور در اين راهپيمايي بار ديگر پايبندي خود را به آرمان هاي انقلاب اسلامي و لبيك به نداي امام خميني (ره) و رهبر فرزانه انقلاب به نمايش گذاشتند.
مراسم 13 آبان در شهر جدید عالیشهر نيز از ساعت هشت و 30 دقيقه صبح از میدان امام خمینی (ره) آغاز شد و با تجمع راهپيمايان در هنرستان ام السلمه ادامه يافت.
شركت كنندگان در اين مسير با در دست داشتن پلاكاردهايي بر ضرورت تداوم مبارزه با ظلم و حمايت از مظلومان جهان تاكيد كردند و با سر دادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» ، «مرگ بر اسرائيل» ، «الله اكبر» ، «لبيك يا خامنه اي» ، «هيهات من الذله» بار ديگر ضمن ابراز انزجار خود از استكبار جهاني، نابودي آمريكاي جنايتكار را خواستار شدند.
13 آبان ماه يادآور سه رخداد بزرگ تبعيد حضرت امام خميني (ره) به تركيه در سال 1343، كشتار دانش آموزان به دست رژيم پهلوي در سال 1357 و تسخير لانه جاسوسي آمريكا به دست دانشجويان پيرو خط امام (ره) در سال 1358 است..


   1398/8/13 12:43


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )